הייתי פה כבר…
עכשיו אני מוכן להזמין!!!

בוא נהפוך את יום ההולדת של הילד/ה שלך
לחוויה בלתי נשכחת!!!

הורה יקר,

ברכות לכבוד יום ההולדת של הילד/ה שלך. כל הכבוד! אתם צעד אחד קרוב יותר לארח את מסיבת יום ההולדת הטובה ביותר שאי פעם ארגנתם.

אני בטוח שאתם חושבים… אבל כמה זה עולה? מה אתה עושה בדיוק? האם אתה פנוי בתאריך מסוים ואיך מזמינים אותך זיוי קיווי? אני אענה על הכל ברגע זה. אבל יש שאלה אחת חשובה שאולי לא חשבתם עליה עדיין… תמשיכו לקרוא ותגלו מה השאלה!

 – זיוי קיווי, מהנדס חוויות בבלונים וקסמים

מה אתה עושה זיוי קיווי?

אני מספק בידור מקצועי לילדים בימי הולדת עם מופע קסמים ובלונים שיגרום לילדים להתגלגל מצחוק בהתחייבות, כך שאתם לא תצטרכו להתעסק בהפעלת הילדים! אני אוודא שהילד/ה שלך יהיו במרכז העניינים ושהחוויה שלך תהיה של שעתיים ללא דאגות.

כמה זה עולה?

ההשקעה בחבילה של שעה עם מופע קסמים, פרסים ובלונים הוא 1350 ש”ח, בעוד שהחבילה הפופולרית יותר היא ליום הולדת של שעתיים במחיר 2050 ש”ח. המחירים מבוססים על לקוחות במרחק סביר של עד שעה וחצי נסיעה ובמקרים חריגים יתכן שהמחיר יתעדכן בהתאם לזמן ההגעה. בנוסף מספר האורחים המוזמנים המומלץ הוא כעשרים לאירוע של שעה, וכשלושים וחמש לאירוע של שעתיים.

האם אתה זמין בתאריך ואיך מזמינים אותך?

זה קל לבדוק אם אני זמין. פשוט לחצו כאן!

אם לא מצאת תאריך שמתאים עבורך אני יכול לשלוח לך את אחד ממפעילי הילדים (קוסמים ואחרים) המומלצים שלי תחת פיקוחי האישי על האיכות והתוצאה של האירוע. פשוט תתקשרו לטלפון: 054-2271336.

“הילדים והמבוגרים נהנו מאוד! זיוי קיווי הפתיע עם קסם ריחוף מרשים, נתן המון תשומת לב לילד שלי וריתק את כולם עם מופע אינטיליגנטי ושקט. קיבלנו הרבה מחמאות מהחברים!!!”

– אבא של ילד יום ההולדת

מה השאלה הכי חשובה שרוב האנשים שמתכננים יום הולדת אפילו לא חושבים לשאול אותי…

?במה שונה ההפעלה של זיוי קיווי מהפעלות אחרות

האם אני…

מספק מופע מקצועי עם קסמים ובלונים שבו ילד יום ההולדת הוא הכוכב? כן!

מגיע בזמן (הרבה לפני הזמן) ומספק חוויה של שעתיים ללא דאגות?  כן!

גורם לילד יום ההולדת לרחף באוויר?  כן!

מספק הזמנות צבעוניות דיגטליות וגם כאלו מוכנות להדפסה בחינם?  כן!

מתחייב לחוויה מלאה בחיוכים, צחוק ועוד צחוק (הילדים יתגלגלו על הרצפה מצחוק)?  כן!

כן, כן ועוד כן אחד ענקי!

אבל אתם לא חייבים להאמין לי…

תבדקו מה הורים אחרים אמרו על שירות יום ההולדת שלי עם החבילות השונות שבו

“זיוי קיווי היה הבחירה שלי כבר בשני ימי הולדת. תמיד קיבלתי כאלו מחמאות, שבקרוב הוא חוגג איתנו בפעם השלישית! מומלץ בחום!”

– נועה יוז, אמא של אמי וגיל

!כן, אני רוצה להזמין את זיוי קיווי

“זיוי היה מדהים! הילדים והמבוגרים היו מרותקים לגמרי, וקיבלתי מחמאות תוך כדי האירוע ובמשך כמה ימים שאחרי! מה שהכי חשוב – אורן נהנה והחברים שלו התגלגלו מצחוק מאיך שאורן היה במרכז. חשוב לציין שזה התאפשר בזכות זיוי והרגישות שלו לפרטים. אני אזמין אותו שוב!”

– טלי, אמא של אורן